BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 8597072
*
nr 859 7072
Takarmatur
metall, 1950-tal, höjd: 22 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:13:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 17:17:52
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall takarmatur taklampa taklampor
-
4007 Vägg/takarmatur
Arne Jacobsen (1902-1971), Danmark. För Louis Poul..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
*
Takarmatur
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7072
Takarmatur
metall, 1950-tal, höjd: 22 cm
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 17:17:52 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall takarmatur taklampa taklampor
-
4007 Vägg/takarmatur
Arne Jacobsen (1902-1971), Danmark. För Louis Poul..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58